Dulkės kompiuteryje

Dulkės yra viena iš dažniausių kompiuterio gedimų priežasčių. Laiku neatlikta kompiuterio profilaktinė priežiūra vėliau gali kainuoti labai brangiai. Iš kur gali atsirasti dulkių kompiuteryje? Viskas labai paprasta, kompiuterio aušinimas užtikrinamas priverstine oro cirkuliaciją, todėl natūralu kad su oru kartu patenka ir dulkės, o su laiku jų daugiau prisikaupus prastėja oro pralaidumas. Dėl to ventiliatorius pradeda pastoviai suktis maksimaliomis apsukomis, o taip ilgiau padirbus – sudega.  Požymiai kad jau reikėtu valyti dulkes:

Suletėjas kompiuterio darbas

Kompiuteris pradėjo kaisti

Kompiuteris pradėjo išsijunginėti be jokios priežasties

Jeigu Jūsų kompiuteris rodo bent vieną iš šių požymių rekomenduojame jam atlikti techninę profilaktiką – dulkių valymą ir termopastos keitimą.

Termopasta – specialių šilumos perdavimo savybių turinti medžiaga, tepama tarp kaistančių kompiuterio elementu ir aušinimo radiatoriaus. Laikui bėgant jos savybės prastėja, todėl prastėja ir kaistančių kompiuterio elementų aušinimas.

Laiku nekeičiamos termo pastos ir nevalomų dulkių pasekmės ir remonto kaina:

Perkaitusi vaizdo korta nuo 100eur

Perkaites procesorius nuo 60 eur

Sugadinta pagrindinė kompiuterio plokštė nuo 100 eur

Todėl savo klientams kurie nori naudotis kompiuteriu ilgai ir be rūpesčių visada rekomenduojame laiku atlikti techninę profilaktiką išvengiant didesnių išlaidų gedimų remontui ateityje.

iPhone

iPhone is a revolutionary new mobile phone that allows you to make a call by simply tapping a nam..
100.00€
Smulkiau
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)